Az országos egyetemi versenyeknek a résztvevők által is elismert színvonalú rendezése mellett hallgatóink sok kiemelkedő sikert értek el a különböző egyetemi versenyeken.

Legjobb eredményeink

             Rövidítések:

MEFOB Magyar Egyetemek és Főiskolák Országos Bajnoksága
MFSN Műszaki Főiskolai Sportnapok
Universitas Kupa Budapesti Egyetemek és Főiskolák Amatőr Bajnoksága

 

                Többsportágas összetett versenyek:

MFSN összetett pontverseny 1. hely - hét alkalommal

Universitas Kupa

eredményességi 3. hely
létszámarányos  2. hely
Magyar Olimpiai Bizottság Különdíj

 

                Asztalitenisz:

MEFOB

csapat - 2. hely (Makara Sarolta, Makara Zsófia)
női páros - 2. hely (Makara Sarolta, Makara Zsófia)
férfi páros - 2. hely

MFSN

csapat - 2. hely
egyéni különdíj - (Orbán Csaba)
Universitas Kupa bajnok csapat

 

                Atlétika:

MEFOB

bajnok

Dóczi Ferenc - magasugrás (2x)
Kandár Tibor - távolugrás
Oláh Roland - 3000m akadályfutás (2x)
Kádár Kálmán - magasugrás

 

2. hely

Takács József - 400m gátfutás
Jenisz Gábor - rúdugrás

 

3. hely

Rózsa Lajos - kalapácsvetés
Takács József - 200m és 400m síkfutás

 

                Evezés:

Széchenyi Emlékverseny

3. hely

8-as

 

                Judo:

MEFOB

bajnok

Németh Ferenc
Szabó Zsolt

 

                Kegyeleti váltófutás:

Férfi váltó

2. hely

női váltó

4. hely

 

                Kézilabda, férfi:

MEFOB

2. hely

 

MFSN

bajnok

 

 

egyéni különdíj

Szőke István
Czigléczky Attila
Mészáros Dénes

Universitas Kupa 1. hely  

 

                Kosárlabda, férfi:

MEFOB

3. hely

 

  egyéni különdíjas Püspöki József

MFSN

bajnok (9x)

 

 

egyéni különdíj

Dely Ferenc
Győrfi István
Lesti Gábor

  egyetemi NB. 2. hely
Universitas Kupa "A" liga bajnok  
Egyetemi-Főiskolai Strandkosárlabda Bajnokság 1. hely

 

                Kosárlabda, női:

MEFOB

3. hely

 

MFSN

bajnok (7x)

 

 

egyéni különdíj

Szilasi Erzsébet
Valuch Hajnalka
Papp Katalin
Tárbály Edit

Universitas Kupa "B" liga bajnok

 

                Labdarúgás:

MEFOB

2. hely

 

MFSN

bajnok (5x)

 

 

egyéni különdíj

Tóth Zoltán
Dobesch Gyula
Patuzzi László
Kocsis Tibor

Universitas Kupa 3. hely  

 

                Mountain Bike:

MEFOB

2. hely

Szórádi Balázs (2x)

 

3. hely

Hegedűs Zoltán

 

                Röplabda, férfi:

MEFOB

2. hely

 

 

egyéni különdíj

Kovács Lajos
Sáfrány József

 

                Sakk:

MEFOB

bajnok

Horváth Tamás (2x)
Orsó Miklós

MFSN

bajnok

csapat (3x)

 

egyéni különdíj

Lovass László

 

                Tájékozódási futás:

MEFOB

bajnok

Szatzker János
Árva Katalin

 

2. hely

női csapat
férfi csapat
Szőcs Pál

 

                Tollaslabda:

Universitas Kupa

2. hely

csapat

MEFOB bajnok Révész András

 

 

                Torna:

MEFOB

bajnok

Gáll Mária (2x)
Detrői Zoltán (3x)

 

                Triatlon:

Universitas Kupa

bajnok

Tóth Csapa
csapat 1. hely (2x)

 

                Úszás:

MEFOB

3. hely

Puszti Zoltán

Universitas Kupa

bajnok

Balyi Györgyi

 

                Vívás:

MEFOB

bajnok

kard csapat
Imreh László - párbalytőr
Maier Zsolt - kard

 

                Vízilabda:

Főiskolai VB
(Universiade)

a 2. helyzett csapat tagja

Bárány Attila